Ljubav poznatih i slavnih...

Go down

Ljubav poznatih i slavnih...

Post by Angel_of_Death on Fri Jun 26, 2009 11:31 am

Ovdje pisite o njima..evo ja odmah imam jednu informaciju..

PARIS HILTON DEMANTOVALA VEZU SA RONALDOM
Paris Hilton ljutito je demantovala navode da se nalazi u ljubavnoj vezi sa najskupljim fudbalerom svijeta Cristianom Ronaldom.
Nakon što je prebogata nasljednica raskinula vezu sa Dougom Reinhardtom, viđena je u Los Angelesu sa Portugalcem Cristianom Ronaldom, s kojim je potom i provela noć, proslavljajući njegov potpis za madridski Real.

“Zaista mi je muka od novinara koji izmišljaju stvari i koji izmišljaju moje izjave. Nikada nisam rekla ni jednu riječ od mnogih mojih izmišljenih intervjua. Pokušavam se koncentrisati na svoj život i ne želim više obraćati pažnju na glasine poput one da sam u vezi sa Ronaldom”, objavila je Paris na svom profilu na twitter.com.

Informaciju mozete provjeriti na SportSport.ba, da ne mislite da je laz ili izmisljotina

http://sportsport.ba/ino_fudbalp-19488.htm
Angel_of_Death
Trial Moderator
Trial Moderator

Ponašanje :

View user profile

Back to top Go down

Re: Ljubav poznatih i slavnih...

Post by PlaYBoY on Fri Jun 26, 2009 11:33 am

Angel_of_Death wrote:Ovdje pisite o njima..evo ja odmah imam jednu informaciju..

PARIS HILTON DEMANTOVALA VEZU SA RONALDOM
Paris Hilton ljutito je demantovala navode da se nalazi u ljubavnoj vezi sa najskupljim fudbalerom svijeta Cristianom Ronaldom.
Nakon što je prebogata nasljednica raskinula vezu sa Dougom Reinhardtom, viđena je u Los Angelesu sa Portugalcem Cristianom Ronaldom, s kojim je potom i provela noć, proslavljajući njegov potpis za madridski Real.

“Zaista mi je muka od novinara koji izmišljaju stvari i koji izmišljaju moje izjave. Nikada nisam rekla ni jednu riječ od mnogih mojih izmišljenih intervjua. Pokušavam se koncentrisati na svoj život i ne želim više obraćati pažnju na glasine poput one da sam u vezi sa Ronaldom”, objavila je Paris na svom profilu na twitter.com.

Informaciju mozete provjeriti na SportSport.ba, da ne mislite da je laz ili izmisljotina

http://sportsport.ba/ino_fudbalp-19488.htm

cim se radi o cristianu ne prica mi se xD
Evo nije vezano za ovu temu ali ima veze sa poznatim ličnostima,michael jackson je umro sinoc od srcanog udara Sad
PlaYBoY
Team Leader
Team Leader

Ponašanje :

View user profile

Back to top Go down

Post by Angel_of_Death on Fri Jun 26, 2009 11:35 am

I meni je CR mrzak, kada gubi, ljuti se..Na mene je..xD..ne do' Bog da je na mene..a to sto je sinoc umro to nisam cuo..RAHMET MU DUSI..El-FATIHA
Angel_of_Death
Trial Moderator
Trial Moderator

Ponašanje :

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics